Zdraví a krása

V kosmetickém studiu La Beauté si můžete zakoupit všechny výrobky s kterými pracuji a podpořit tak zdraví své pleti a prodloužit vliv profesionálního ošetření i intenzivní domácí péčí. S výběrem vám pomohu a doporučím co přesně se hodí pro váš typ.

Pracuji převážně s německou kosmetikou PHYRIS. Jejichž produktové řady pečují o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená.

PHYRIS je zárukou prvotřídní kvality hned na několika rovinách: v efektivním složení, elegantním designovém balení, inovativním přístupu a kontaktu se zákazníkem. Osobní požadavky na kosmetickou péči každého zákazníka jsou rozmanité a den ode dne se mění podle stavu pokožky a životních okolností. Každá zákaznice je unikát a zaslouží si jen to nejlepší zacházení. PHYRIS se individuálně stará o každou zákaznici, její pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivní a dobře tolerovanou.

I po krátkém čase užívání kosmetiky PHYRIS dosáhnete výsledků, které nepozná pouze profesionální kosmetička, ale i Vy sama!

Více informací ZDE

Dále poskytuji ve svém stuiu i ošetření luxusní švýcarskou kosmetikou JUVENA, jejichž složení produktů je vždy zaměřeno na řešení konkrétních potřeb pleti, pro kterou je daný prostředek určený. Společnou zásadou je využití speciálních přírodních surovin zpravidla rostlinného původu v optimální koncentraci. Při výrobě nejsou přidávány konzervanty a výrobky neobsahují minerální oleje, parafíny a parabeny.

Historie společnosti JUVENA začíná roku 1954, kdy se ve švýcarských laboratořích začala vyrábět kosmetika nejvyšší kvality. Svůj název odvozuje z latinského "juvenalis" - mladistvý či symbolizující mládí a krásu. Od počátku je se jménem JUVENA spojena neúnavná výzkumná činnost a stálé hledání drahocenných látek, které ve svých produktech společnost používá. Už v roce 1956 vyvinula tato švýcarská společnost jako první na světě tzv. "lehké krémy" a prvenství jí rovněž patří ve využití ochranného filtru proti slunečnímu záření v péči o pleť (1972). Rok 1997 byl ve znamení uvedení pleti vlastního koenzymu Q10 ve vysoké koncentraci a v roce 2002 se objevuje vzácný exkluzivní perlový protein, jehož složky extrahované z pravých perel slouží k viditelnému omlazení zralé pleti. Přípravky JUVENA se chlubí svou kvalitou a exkluzivitou, splňujícími i ty nejnáročnější požadavky klientek.

Účinek přípravků je viditelný již po prvních aplikacích a jejich jemná vůně je natolik okouzlující, že už navždy zůstanete věrná této precizní švýcarské dokonalosti. Žádné přípravky značky JUVENA nejsou testovány na zvířatech.

Kosmetika je vyráběna v několika řadách pro jednotlivé věkové kategorie. Samozřejmě je nutné mít na paměti, že pleť každé ženy stárne různě rychle a určení vhodné řady je velmi individuální.

Více inrotmací ZDE