Prodlužování řas

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

Prodlužování řas je v současné době velkou novinkou a možností, jak docílit neodolatelných dlouhých, hustých a přirozeně dlouhotrvajících řas. Jednotlivé Diamons lashes jsou aplikovány na Vaše přírodní řasy speciálním mediálním adhezivem. Řasy tak rostou pořád podle svého přirozeného cyklu i s nalepenou řasou. Spoj je neviditelný a konečný efekt je velmi přirozený.

Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy, proto působí naprosto přirozeně!

Permanentní prodloužení a zahuštění řas DIAMOND LASHES® je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas. Jde o produkt nejvyšší kvality, který svou jedinečnou vylepšenou metodou aplikace překonává všechny dostupné alternativy.

Přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení

DIAMOND LASHES® šetří Váš čas a vypadají tak přirozeně! Ani nebudete věřit, jak jednoduché a příjemné je DIAMOND LASHES® nosit. Jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu"

Od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled

  • nespočet variací, zcela unikátní a nenapodobitelný design řas DIAMOND LASHES®
  • korekce tvaru a zvýraznění barvy očí
  • možnost zdobení krystaly Swarovski a kosmetickými glitry
  • 100% efekt, řasenkou nedosažitelný
  • doplnění nutné každých 3–5 týdnů
  • dokonalý vzhled po celou dobu mezi doplněními
  • nikdy nepoškodí vlastní řasy klientky

Jak dlouho vydrží

Při šetrném zacházení vydrží až do té doby, kdy vypadnou Vaše přirozené (obnova řas je 60-90 dní). Jelikož denně ztrácíme několik řas, je během 3-4 týdnů vhodné řasy částečně doplnit, aby byl zachován stále přirozený efekt.

Více informací ZDE