O mně

Jmenuji se Anna Kaňová a má práce je také mým velkým koníčkem. Vždycky jsem věděla, že chci pracovat s lidmi  a zabývat se kosmetikou, a to se mi také splnilo.

V roce 2007 jsem ukončila studium na SOŠ v oboru kosmetické služby. Již během studia, ale hlavně po něm jsem  pracovala v několika předních kosmetických salónech v Praze.  Během své praxe jsem měla možnost osahat si mnoho významných kosmetických značek a vyzkoušet si všechny existující kosmetické služby a kosmetické postupy. Proto věřím, že kosmetika, s kterou zde pracuji je pro vás opravdu tím nejlepším řešením vašich problémů s očekávaným výsledkem.

V rámci nově otevíraného Svatebního Centra Adina je zřízen kosmetický salón, v němž je používána kosmetika německé značky PHYRIS a luxusní švýcarské značky JUVENA . Tato kosmetika byla zvolena pro její kvalitu, exkluzivitu a oblíbenost, splňující i ty nejnáročnější požadavky klientů. A hlavně proto, že s ní několik let pracuji a mohu s klidným svědomím potvrdit, že se jedná o špičkové produkty v oboru.

V současné době poskytuji široké spektrum kosmetických služeb pro ženy i muže na vysoké odborné a profesionální úrovni.

Potřeby a požadavky klientů jsou velmi rozmanité a různorodé. Proto zákazníci vyžadují v kosmetických salónech nejen kvalitní ošetření, ale též kvalifikované poradenství, jak o pleť pečovat. Často hledají něco speciálního - kosmetické prostředky, které zaručí zlepšení současného stavu pleti a kterým se dá věřit, že účinkují. Právě kosmetika, kterou při své práci používám, toto zaručuje. Vyznačuje se svými vynikajícími pěstícími  a léčebnými účinky.

V kosmetickém studiu Le Beauté se zaměřuji na individuální přístup k zákazníkovi. Individuálním přístupem je myšleno naprosté soukromí umožňující zákazníkovi maximální relaxaci a pohodlí při každé návštěvě.

Mám velké štěstí, protože mám zaměstnání, které přináší lidem radost a pomáhám jim, aby byli stejně krásní navenek jako uvnitř. A tak se na každého z vás moc těším v našem kosmetickém studiu.

Anna

V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.